بهترین راه حل آنتی ویروس !

اگر شما نیز از آن دسته از افرادی هستید که یک یا حتی چندین بار آنتی ویروس های مختلف را به صورت اوریجینال خریداری نموده اید و هزینه های سالیانه آن برای شما سنگین است این مژده را به شما می دهیم که از این پس می توانید از همان آنتی ویروس (NOD32) بدون هیچ گونه تفاوتی در برنامه و حتی عملکرد آن تقریبا به صورت رایگان بهرمند شوید. آن هم به صورت مادام العمر (البته تا زمانی که ویندوز تعویض نشود).
آنتی ویروس NOD32 که ما برای شما نصب می کنیم همواره آخرین نسخه انتشار یافته از سایت اصلی شرکت eset خواهد بود و از همان سرور NOD32 و به صورت اتوماتیک آپدیت خواهد شد ! (در صورت اتصال به اینترنت، همانند اوریجینال)، بدون نیاز به یافتن و وارد کردن یوزر و پسورد.

بهترین راه حل آنتی ویروس !

اورژانس کامپیوتر اصفهان به دو صورت این آنتی ویروس را نصب می نماید :
1 - با حضور در محل مشتری (ده هزار تومان هزینه نصب و برنامه) - بدون دریافت هزینه ایاب و ذهاب (در صورتی که همراه با نصب ویندوز باشد)
2 - از راه دور و از طریق اینترنت ( فقط کافیست یک برنامه کوچک را از آدرسی که به شما خواهیم داد Save نموده و آنرا اجرا نمائید و مابقی کار را به ما بسپارید و شما فقط نظاره گر نصب آنتی ویروس باشید ! ) - فقط ده هزار تومان، در سراسر جهان !

کسانی که عضو نیستند، نمی توانند اینجا را مشاهده کنند.
آدرس مطلب:
http://www.ecome.ir/index.php?newsid=90